Apie mus

Profesionalumas tai ypatingas savo srities išmanymas, einantis koja kojon su Patirtimi. Visiškas atsidavimas pasirinktai veiklai padeda siekti ir rasti tinkamus, ekonomiškai naudingiausius visapusiškus sprendimus.

Turima patirtis logistikos veikloje siekia daugiau kaip 10 metų. Ji leidžia suvokti, jog logistika – tai ne tik pervežimas iš vieno taško į kitą, bet, pirmiausia, nunutrūkstamas veiksmas, įtakojantis gamybinių bei prekybinių įmonių kasdieninius procesus. Visa tai verčia siekti konkrečių planuojamų rezultatų, bei pasvertų ir kontorliuojamų sprendimų.

Didelės darbų apimtys, platus kontaktų tinklas, kruopščiai standartizuotos procedūros ir strateginės įžvalgos leidžia mums pasiūlyti savo Klientams tik ekonomiškiausią, saugiausią ir greičiausią krovinių pervežimo būdą.

Turimas atstovų tinklas jungia Eurazijos žemyną nuo Atlanto iki Ramiojo vandenyno. Tai didžiausią BVP sukurianti rinka, tampriai susijusi ne tik geografiškai, bet ir prekybiniais ryšiais.

Savo klientams mes galime pasiūlyti ne tik klasikinius logistikos sprendimus, tokius kaip: pervežimus visomis (autotransportu, jūros transportu, oro transportu ir geležinkeliais), bet ir prekių tiekimą iš Tolimųjų rytų (gamintojo paieška pagal Užsakovo pateiktus reikalavimus, gamybos kontrolė, prekių tiekimas į Rusiją, įskaitant prekių išmuitinimą joje. Galimybė importuoti prekes per mūsų įmones Rusijoje).

Veiklos koncentracijos zona: Europa ir Azija, jungianti teritoriją nuo Atlanto iki Ramiojo vandenyno.