Daliniai kroviniai

Dalinių krovinių pervežimas – tai krovinių tranporto rūšis, kuomet siekiant minimizuoti išlaidas vienos ekspedicijos metu, viena ar keliomis transporto priemonėmis, tuo pačiu maršrutu vežami skirtingi kroviniai, galintys priklausyti daugiau nei vienam užsakovui.

Dalinių krovinių rinkimas yra atskira ekspedijavimo šaka ir įprastai šiam darbui samdomi konkrečiai į dalinių krovinių logistiką orientuoti specialistai. Pagal vienetų kiekį, maži kroviniai sudaro absoliučią daugumą pervežamų krovinių visame pasaulyje. Visų pirma skirtingi kroviniai konsoliduojami į vieną, todėl vykdant dalinių krovinių pervežimus, dokumentacija turi būti sutvarkyta kiekvienai prekių partijai ir vienetui atskirai bei visam konsoliduotam kroviniui.

Už dalinio krovinio saugumą atsako logistikos partneris, todėl mūsų dalinių krovinių ekspeditoriai svarbiausiu savo pranašumu rinkoje laiko ilgamečius ir draugiškus santykius su vežėjais ir vairuotojais, kurių reputacija nekelia abejonių ir kurie ryžtasi gabenti smulkius, mažus ir pavienius krovinius pačiais pavojingiausiais maršrutais.

Mes vystome išskirtinai nuosavas dalinių krovinių gabenimo (pervežimo) linijas kelių transportu, tarptautiniais maršrutais, ne tik Lietuvoje! Daugelis mano, jog pagrindinė nuoroda, kriterijus atpažinti tikrąjį automobilių transporto paslaugų tiekėją yra nuosavi krovininiai automobiliai.  O vienas populiaresnių klientų klausimų – „Ar turite nuosavą automobilių transporto parką?“ Ir pagal atsakymą dažnas nusprendžia: esi tikras vežėjas ar tik tarpininkas – perpardavėjas! Tuo tarpu, tikra – nuosava dalinių krovinių sistema yra ženkliai kompleksiškesnė, o krovininiai automobiliai tėra vienas iš būtinų įrankių, bet toli gražu ne pats svarbiausias.

Logistics123 auto-transporto paslaugų infrastruktūra yra visapusiška. Efektyviai konsoliduojant krovinius, užtikrinamas reguliarus automobilių transporto išvykimo ir pristatymo grafikas. Mūsų prioritetinės dalinių krovinių pervežimo kryptys – Vakarų Europos šalys.

Jus domina daliniai kroviniai iš Vokietijos, daliniai kroviniai iš Lenkijos, Norvegijos ar Italijos? O galbūt verslaujate tik vietinėje rinkoje ir Jums reikalingas tik dalinių krovinių pervežimas Lietuvoje? Mes esame šios specializuotos dalinių krovinių rinkos ekspertai! Todėl dalinių krovinių gabenimo (pervežimo) sprendimus patikėkite mums – nuosava krovinių sistema, o ne paslaugų perpardavinėjimas suteikia mums konkurencinį pranašumą rinkoje. Šiuo konkurenciniu pranašumu galite pasinaudoti ir Jūs, gaudami patraukliausią kainą Jūsų verslo daliniam kroviniui.

 

 

Turite klausimų?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Į Jūsų užklausą atsakysime operatyviai.

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...