Muitinės tarpininkas

Logistics123 muitinės tarpininkai klientams suteikia greitas ir profesionalias paslaugas.

Pasirinkus netinkamą muitinės tarpininką muitinės procedūros gali būti sudėtingos ne tik krovinių pervežimo rinkos naujokams, tačiau ir patyrusiems specialistams – juk tai sritis, kurioje ypatingai daug pakeitimų, o bet kokios minimalios klaidos gali sukelti nepageidaujamus kaštus klientui.

Mūsų patirtis kasdien vykdant muitinės tarpininkavimo paslaugas leidžia užtikrinti sklandų ir greitą procesą ne tik Vilniuje, bet visoje Lietuvoje. Savo klientams siekiame pasiūlyti aukštą eksporto ir tranzito suforminimo spartą, taip pat muitinės tarpininko atstovo paslaugas oro uoste. Siekdami savo klientams suteikti geriausią patirtį, išnaudojome LR muitinės suteiktas galimybes ir dabar turime tris supaprastinimo procedūras: muitinės sandėliavimo supaprastinimas, tranzito supaprastinimas, eksporto supaprastinimas. Tokios muitinės tarpininko paslaugos užtikrina greitesnį, efektyvesnį procesą visiems proceso dalyviams.

EX-1/T-1 deklaracija per 30 minučių; atstovavimas oro uoste – tai tik dalis geriausių mūsų muitinės tarpininkų pasiūlymų. Susisiekite ir pasikonsultuokite dėl kitų pasiūlymų! Mes esame muitinės tarpininkai Vilniuje, o mūsų komanda stengiasi toliau tobulėti ir siekia, jog muitinės procedūros būtų kuo paprastesnės klientui!

 

Turite klausimų?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Į Jūsų užklausą atsakysime operatyviai.

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...