Pagal krovinio rūšį

Logistics123 specialistai teikia geriausius krovinių transportavimo keliais, jūra, geležinkeliais, oro transportu bei kombinuotų pervežimų projektų sprendimus. Atsižvelgdami į projekto krovinio tipą, paskirtį, pristatymo sąlygų reikalavimus ir transportavimo išlaidas, paruošime Jums kombinuotą logistikos sprendimą.

Kroviniai klasifikuojami pagal:

  • dydį;
  • gabaritus;
  • agregatinę būseną;
  • specifinius požymius;
  • pavojingumo laipsnį;
  • ir krovos darbų techniką.

 

Mūsų galimybės: 

  • Smulkūs ir stambūs gabaritiniai krovniai.
  • Negabaritiniai kroviniai.
  • Rankiniai ir/ar automatizuoti krovos darbai.

 

  Krovinių klasifikacija

Pagal dydį kroviniai skirstomi į mažas (iki 5 tonų), vidutines (nuo 5 iki 30 tonų) ir masiškas (virš 30 tonų) partijas. Krovinio partija vežama vienu metu pagal vieną vežimo ekspedicinį dokumentą ir vieną adresą.

Pagal gabaritus, kroviniai Lietuvoje ir užsienyje, skirstomi į leistinus gabenti bendrojo naudojimo keliais ir į stambiagabaritinius. Stambiagabaritiniais kroviniais laikomi tokie kroviniai, kurių bent vienas iš gabaritinių matmenų viršija leistinas normas: plotis – 2,5 m., aukštis – 3,8 m. (su konteineriu 4m.), o ilgis – viršijantis kėbulo gabaritus pagal ilgį 2 m.

Pagal agregatinę būseną: dujiniai, skysti ir kieti. Kieti kroviniai dar skirstomi į vienetinius krovinius ir birius, suverčiamus. Birūs kietieji kroviniai transportavimo metu suverčiami į atitinkamas talpas.

Pagal specifinius požymius: greitai gendantys, antisanitariniai (nešvarumai ir šiukšlės), pavojingi arba gyvi gyvūnai (fauna: gyvuliai, žuvys, paukščiai, bitės ir kiti).

Pagal pavojingumo laipsnį: nepavojingi, pavojingi pagal gabaritus, dulkantys arba karšti ir pavojingi.

Pagal krovos darbų techniką kroviniai yra skirstomi į piltinius (dujos ir skysčiai), vienetinius ir birius (suverčiamus). Atsižvelgiant į krovinių rūšį yra pritaikomas gabenimo ir pakavimo būdas, imamasi atitinkamų saugos priemonių.

 

Turite klausimų?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Į Jūsų užklausą atsakysime operatyviai.

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...