Pagal transporto rūšį

Žemės transporto arba kelių transporto paslauga yra populiariausia Logistics123 paslaugų rūšis. Kryptingai ir nuosekliai vystome išskirtinai vieną kelių (automobilių) transporto logistikos rūšį – tarptautinę dalinių krovinių logistiką, kitaip vadinama – krovinių konsolidavimu. Dalinių krovinių sąvoka arba LTL (angl. k. “less-than-truck-load”) apibūdina konsoliduotą krovinių gabenimą, kai atskiras krovinys užpildo tik dalį autotreilerio. Šiuo būdu yra efektyviai derinamas įvairių krovinių gabenimas vienoje automobilių transporto priemonėje. Minimali krovinio apimtis nėra ribojama, o maksimali atskiro krovinio apimtis – bent kiek mažesnė nei pilnas autotreileris.

Klientams prisistatome sakydami, kad esame – dalinių krovinių vežėjas, o ne ekspeditorius ar ekspedicijavimo įmonė. Nes mūsų rinkoje sąvoka „ekspeditorius“ asocijuojama su tarpininkavimu ir paslaugų perpardavinėjimu, o tai visiškai neatitinka mūsų veiklos esmės. Mes vystome išskirtinai nuosavas dalinių krovinių gabenimo linijas kelių (automobilių) transportu, tarptautiniais maršrutais! Daugelis mano, jog pagrindinė nuoroda, kriterijus atpažinti tikrąjį automobilių transporto paslaugų tiekėją yra nuosavi krovininiai automobiliai.  O vienas populiaresnių klientų klausimų – „Ar turite nuosavą automobilių transporto parką?“ Ir pagal atsakymą dažnas nusprendžia: esi tikras vežėjas ar tik tarpininkas – perpardavėjas! Tuo tarpu, tikra – nuosava dalinių krovinių sistema yra ženkliai kompleksiškesnė, o krovininiai automobiliai tėra vienas iš būtinų įrankių, bet toli gražu ne pats svarbiausias.

Logistics123 kelių (automobilių) transporto paslaugų infrastruktūra yra visapusiška. Efektyviai konsoliduojant krovinius, užtikrinamas reguliarus automobilių transporto išvykimo ir pristatymo grafikas. Pasitelkiant puikiai išvystytą krovinių logistikos terminalų tinklą užsienio valstybėse, klientams galime pasiūlyti patrauklias kainas, užtikrintą pristatymą bei plačią pristatymo geografiją. Nors tradiciškai Easting prioritetinės kryptys yra pietų Europos šalys: Italija; Ispanija; Prancūzija; Portugalija, intensyviai plečiame geografiją ir jau siūlome daugelį žemės transporto krypčių Europoje.

 

Pasirinkite aktualią transporto rųšį:

 

Turite klausimų?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Į Jūsų užklausą atsakysime operatyviai.

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...