Paslaugos

Logistics123 veikla aprėpia plačią geografiją ir didelę logistikos paslaugų rūšių įvairovę. Krovinių pervežimui galime pasiūlyti įvairias transporto paslaugas: gabenimą žemės transportu, oro transportu, jūrų transportu ir geležinkeliais. Taip pat savo klientams galime pasiūlyti krovinių pervežimo paslaugas Lietuvoje. Esame įsikūrę sostinėje, todėl transporto paslaugos Vilniuje įsikūrusioms įmonėms itin patrauklios ir greitos.

Žemės transporto arba kelių transporto paslauga yra populiariausia Vilniuje įsikūrusios Easting logistikos paslauga.

Krovinių gabenimas jūrų transportu – viena iš transporto logistikos paslaugų, kuria pasirūpins Vilniuje įsikūrusi Logistics123. Jūrų transportu kroviniai gabenami iš įvairių pasaulio šalių, o dažniausiai – iš Kinijos, Korėjos, Taivano, Singapūro, Indijos, JAV.

Krovinių gabenimas oro transportu – viena iš transporto logistikos paslaugų Lietuvoje ir kitose šalyse, kuria pasirūpins Logistics123. Oro transportu galime pargabenti Jūsų krovinį iš bet kurios pasaulio valstybės, jei tik jame yra oro uostas. Analogiškai vykdome krovinių gabenimą oru ir iš Lietuvos – eksportas į pagrindinius pasaulio oro uostus.

Išskirtinė Vilniuje įsikūrusios Easting įmonės paslauga – muitinės sandėlis (muitinės departamento pripažintoje teritorijoje). Todėl visi Logistics123g klientų tranzitiniai kroviniai yra saugomi šiame muitinės sandėlyje, toks krovinių sandėliavimas padeda klientams, gabenantiems krovinius ne tik iš ES teritorijos, patikėti visus gabenimus į Logistics123 rankas, nes mes galime užtikrinti kompleksines sandėliavimo paslaugas. Logistics123 muitinės tarpininkai klientams suteikia greitas ir profesionalias paslaugas.

Dar viena Logistics123 aktuali paslauga – krovinių draudimas. Tai draudimo rūšis, kai transporto priemone vežami kroviniai apdraudžiami nuo sugadinimo, sunaikinimo ir vagystės transportavimo metu. Pasinaudodami šioje internetinėje svetainėje esančia skaičiuokle, galite sužinoti, kiek kainuos krovinio draudimas Jūsų gabenamam kroviniui.

Lietuva – tranzitinė šalis, todėl rinkoje itin gausu transporto paslaugas teikiančių kompanijų. Žinome, jog sprendimas išsirinkti patikimą partnerį savo verslui gali būti tikras iššūkis. Mes, Logistics123, teikiame ne tik vietines transporto paslaugas Vilniuje, transporto paslaugas Lietuvoje, tačiau ir organizuojame krovinių pervežimą ir įvairiais tarptautiniais maršrutais.

 

Turite klausimų?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Į Jūsų užklausą atsakysime operatyviai.

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...