Specifiniai kroviniai

Turime sukaupę vertingą patirtį vežant specifinius krovinius. Mūsų galimybės:

  • Brangūs kroviniai/Kava.

„Brangus krovinys“ – sąvoka, apibūdinanti krovinį, kurio nominali vertė gali siekti nuo kelių šimtų iki kelių milijonų eurų.

Į brangiai kainuojančių krovinių kategoriją įprastai patenka juvelyriniai dirbiniai, mados prekės, stambiosios pramonės technika, gamybininkių įrengimų detalės, automobiliai, farmacinė produkcija, akcizinių ir vertingų prekių. Be prekių nominalios vertės, vertinama ir muitų mokesčių kaina – brangiai kainuojančios prekėms taikomi aukštesni tarifai.

Klientas visuomet suinteresuotas, kad brangiai kainuojančių krovinių pervežimas vyktų sklandžiai ir saugiai.

Logistics123 komanda visuomet atidžiai įsigilina į kliento poreikius ir krovinio specifiką, todėl profesionaliai sudaromas optimalius pristatymo maršrutas ir rūpinamasi visų teisės aktų bei saugumo normų įgyvendinimu tokių krovinių pristatymo metu.

Logistics123 organizuoja brangiai kainuojančių krovinių transportavimą griežtai laikantis visų terminų, nepaisant ekspedicijos geografinio nuotolio. Glaudaus bendradarbiavimo su vežėjais ir muitinėmis agentūromis užsienyje, bendrovei Logistics123 pavyksta išlaikyti aukštą paslaugų kokybės lygį.

  • Kakava (į Rusiją per Rygos uostą).

Kakava – vienas svarbiausių ingredientų šokolado ir kitų konditerijos produktų gamyboje. Trinta kakava taip pat naudojama kosmetikos pramonėje. Kakavos rinka sparčiai auga jau kelerius metus. Analitikų teigimu, pastaraisiais metais augo šokolado gamyba, o tai įtakojo šokolado produkcijos bei jo sudedamųjų dalių paklausą. Įmonės, dirbančios su kakavos žaliava, aktyviai plečia savo veiklą užsienio rinkose, todėl jų poreikiui patenkinti reikalingos naujos logistikos schemos.

Logistics123 padeda savo klientams užsitikrinti nenutrūkstamą maltos kakavos ir kakavos pupelių tiekimą. Mūsų įmonė organizuoja krovinių pervežimą visomis transporto rūšimis Europos, NVS, Pietryčių ir Vidurio Azijoje. Patyrę specialistai įvertina kliento poreikius ir krovinio charakteristiką, kas padeda parinkti optimalų maršrutą ir transporto schemą, taip užtikrinant ekonomiškai efektyvų kakavos pupelių transportavimą.

Turite klausimų?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Į Jūsų užklausą atsakysime operatyviai.

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...